Predaj vozidiel TATA:
FOR CARS s.r.o.
Ádorská 4/795
Dunajská Streda
929 01

Tel: 031 5528413
Fax: 031 5503662
Mobil: 0948 001926
E-mail:

Novinky a zaujimavosti

Oznam

12. JANUÁR 2015

Oznamujeme Vám, že od nového roku 2015 nie sú dostupné žiadne vozidlá od výrobcu TML. Z obchodného hľadiska sa výrobca rozhodol o pozastavení predaja vozidiel u nás a v Európe, podnetom k tomuto kroku je pokles kumulatívnych tržieb v minulom roku v tomto segmente.
Aj keď v Európe dve britské kultové značky Jaguar a Land Rover, ktoré sú v spoločnom portfóliu majú nápadný makroekonomický vývoj je tento stav aktuálny. Dúfame, že tento stav sa časom zmení a vozidlá budú opäť dostupné k Vašim prianiam.

84. ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve

9. marec 2014

Na tohtoročnom medzinárodnom autosalónu v Ženeve sa dostali na ukážku nové modelové rady tak ako boli prezentované vo febrári na výstave Auto Expo v Indii.

>>> Viac sa dočítate tu.

Tata Motors: na Auto Expo 2014 začiatkom februára predstavila nový kompaktný sedan Zest, hatchback Bolt a Suv Nexon.

21. február 2014

V segmente osobných vozidiel nepochybne na vrchole výstavy stáli s novým dizajnom, modulárnou platformou a novou motorizáciou. Koncept Nexon je moderný kompaktný SUV, so sviežim dizajnom a dáva nahliadnuť svoje budúce smerovanie. ConnectNext koncept artikuluje na budúcnosť, ktorá spája profesionálne a osobné záujmy.

>>> Viac sa dočítate tu.

83.ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve 2013

21. marec 2013

Ak ste boli osobne na výstavisku Palexpo v Ženeve, určite ste prešli vedľa stánku značky TATA, ktorá bol len kúsok od automobilky Jaguar a Land rover. Ako aj u ostatných vystavujúcich značiek sa niesol v znamení v aktualizácií nových trendov.

>>> Viac sa dočítate tu.

Tata Motors: druhá fáza vývoja pre stlačeného vzduchu automobily (MDI)

19. december 2012

Tata Motors v máji 2012 oznámil, že dokončil prvú fázu vývoja s integráciou technológie MDI v dvoch vozidlách Tata Motors.
Indická spoločnosť Tata Motors bude môcť pristúpiť k druhej fáze programu, industrializácie a komercionalizácie, ako motor pre vozidlá, ale aj ako jeho stacionárnu aplikáciu "v priebehu niekoľkých rokov"!

>>> Viac sa dočítate tu.

V auguste 2012 sme ukončili predaj TATA SAFARI verzii 2,2Dicor EURO4.

12. september 2012

Nástupcom je nová verzia TATA SAFARI STORME,ktorý bude dostupný v 1.štrťroku 2013. Prepracovaná verzia s motorom Euro 5 výkonom a eleganciou stojí na úrovni ktorá Vás osloví.

>>> Viac sa dočítate tu.

82. ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve

3. - 13. marec 2012

82. ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve sa niesol v znamení noviniek a faceliftovanej verzií niektorých modelov. Azda najväčším prekvapením je Tata Megapixel.

Viac sa dočítate tu.

81. ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve

3. - 13. marec 2011

V týchto dňoch sa uskutočnil 81. ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve.

Pripravili sme pre Vás tlačovú správu z Tata Motors Ltd.

Stiahnuť pdf

3. Offroad Zraz Komoča 2010

1. - 3. októbra 2010

V týchto dňoch sa uskutočnil v Oáza campe v Komoči 3. ročník offroad zrazu. Mali sme možnosť vidieť terénne autá v akcii na špeciálne upravenej trati. Kvôli vysokej vode bol zraz presunutý z mája na posledný možný termín v októbri. Zraz je organizovaný novozámockým offroad klubom.
Offroad club Nové Zámky
Oáza camp Komoča

Fotogaléria

80. ročník medzinárodného autosalónu v Ženeve

4. - 14. marec 2010

Pripravili sme pre Vás tlačovú správu z Tata Motors Ltd.

Stiahnuť pdf

2. Offroad Zraz Komoča 2009I

5. - 7. júna 2009

V týchto dňoch sa uskutoční v Oáza campe v Komoči 2. ročník offroad zrazu. Budete mať možnosť vidieť terénne autá v akcii na špeciálne upravenej trati. Čaká na vás a vaše deti veľa sprievodných programov a piesková pláž. Zraz je organizovaný novozámockým offroad klubom.
Offroad club Nové Zámky
Oáza camp Komoča

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Fotogaléria

POWER FEST 2009

30. máj 2009

Dňa 30.05.2009 sa uskutoční na letisku v Bolkovciach pri Lučenci 5. ročník pretekov v zrýchlení áut a motocyklov. Na tejto akcii Vás bude sprevádzať spoločnosť AUTOGRENDA-AG, s.r.o., náš spoľahlivý partner v tejto oblasti. Históriu pretekov si môžete pozrieť na www.zrychlenie.sk

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Autosalón Bratislava 2009

21. – 26. apríl 2009

autosalonba2009

Pozývame Vás na 19. ročník salónu automobilov, príslušenstva, servisnej a garážovej techniky Autosalón/Autoservis Bratislava, ktorý sa uskutoční 21. - 26. apríla 2009 v priestoroch Incheba Expo Bratislava.

Nájdete nás vo výstavnej hale A1 v stánku 4x4 OFF ROAD - stánok č. 309.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

OFFROAD TISOVEC

17. – 19. apríl 2009

tisovec2009

Pozývame Vás na prehliadku vozidiel TATA v spolupráci s tisoveckým offroad klubom. Trojdňová akcia sa začína dňa 17. 04.2009 v Tisovci na námestí. Predvádzané budú tieto vozidlá:
TATA Xenon Double Cab 4x4 2.2 DICOR
TATA Safari 4x4 2.2 DICOR

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Fotogaléria


Budúce Tata Nano Europa predstavené na 79. ročníku ženevského autosalónu.

V súčasnosti predstavila Tata Motors na 79. ročníku ženevského autosalónu model Tata Nano, ktorý má v úmysle automobilka začať predávať na vybraných zahraničných trhoch. Spoločnosť taktiež predstavila model Tata Prima, concept luxusného sedanu, ďalej Tata Indica EV – elektromobil založený na platforme novej generácie modelu Tata Indica Vista, ktorý žne ocenenie za ocenením.

V úvodnej reči, ktorú pri príležitosti ženevského autosalónu predniesol pán Ratan Tata, bolo spomenuté, že „Nano sa začne predávať v Indii 23. marca tohto roku a autá sa ukážu v sieti dealerov už v prvom aprílovom týždni. Nano vzbudilo záujem aj vo vyspelých krajinách odkedy bolo predstavené. Sme radi, že budeme môcť poskytnúť aj tento model pre budúci predaj na týchto trhoch. Tata Indica Vista EV reprezentuje pokrok spoločnosti Tata Motors v alternatívnych technológiách, pričom Prima je pokračovanie novej generácie luxusného sedanu, ktorý budeme vyrábať. Tieto modely spolu predstavujú pretrvávajúcu evolúciu medzi našimi automobilmi“.

Tata Nano Europa
S dĺžkou 3,29 metra a šírkou 1,58 metra, je Tata Nano Europa štýlové autíčko s prekvapivo objemným priestorom pre cestujúcich. Trocha dlhší rázvor, 2,28 metra, je kombináciou excelentného miesta a manévrovateľnosti. Zväčšený vnútorný priestor je doplnený vylepšeným dizajnom interiéru, ladnými krivkami a pocitom high tech.

Aby boli splnené požiadavky cieľových klientov, Tata Nano Europa bude poháňaný celohliníkovým športovo ladeným 3-valcovým zážihovým motorom prepojený s 5-stupňovou automatickou prevodovkou a elektrickým posilňovačom riadenia. Motor bude lídrom vo svojej triede poskytujúcim vysokú efektivitu a nízke splodiny CO2 o hodnote menej ako 100 g/km. Pôvodná myšlienka sa dožila svojho úspechu – byť priateľským k životnému prostrediu a zároveň štýlovým – tak ako aj Tata Nano.

Tata Nano Europa spĺňa všetky bezpečnostné predpisy. Popri celokovovej karosérii s aktívnym pohltením energie, sú použité aj systémy ABS, ESP a Airbagy, ktoré zvýšia bezpečnosť cestujúcich.

Tak ako aj Tata Nano, aj Tata Nano Europa spája vonkajšiu kompaktnosť s vnútorným komfortom a snaží sa poskytnúť motoristom radosť a úžitok osobnej mobility kombinovanú s dostupnosťou a šetrným prístupom k životnému prostrediu vo svete, kde sú vyhľadávané menšie a efektívnejšie(zelenšie) vozidlá.

Spolupráca TATA MOTORS a tímu FERRARI v F1 sezóne 2009!

Začiatok sezóny F1 bude pre značku TATA MOTORS a tím FERRARI historickým momentom, kedy sa po prvý krát na monopostoch FERRARI objavia logá indického výrobcu vozidiel. TATA MOTORS totiž nakúpila sponzorské práva k tímu FERRARI. Detaily transakcie nie sú známe, ale pre značku TATA MOTORS to nebude prvá účasť na pretekoch F1. Niekoľko rokov dozadu sponzorovala úspechy tímov Jordan a Williams.

FERRARI, malý taliansky výrobca cestných super-rýchlych vozidiel, potrebuje sponzora tejto veľkosti, aby vedel pokračovať vo finančne náročných pretekoch ako je Formula 1. TATA MOTORS v tejto spolupráci vidí posilnenie pozície svojej značky. Uvedená spolupráca s Ferrari sa podpíše pod úspešné pokračovanie minulých a existujúcich partnerských projektov s talianskym automobilovým výrobcom FIAT.

Pozývame Vás na medzinárodnú výstavu les

30. september – 3. október 2008

lignumexpo2008

Pozývame Vás na 16. ročník medzinárodnej výstavy strojov nástrojov, zariadení a materiálov pre drevársky a nábytkársky priemysel LIGNUMEXPO 2008 a na 11. ročník odbornej lesníckej výstavy LES 2008. Výstavy sa konajú 30. septembra až 3. októbra 2008 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

Vystavené budú tieto vozidlá:
 • TATA Xenon 2.2 DiCOR Single Cab 4x4 – vyklápač
 • TATAXenon 2.2 DiCOR Double Cab 4x4
 • TATA Safari 2.2 DiCOR 4x4

Tešíme sa na stretnutie s Vami na výstavnej voľnej ploche E

AUTOSALÓN NITRA 2008

11. – 15. september 2008

koneALudia

Pozývame Vás na medzinárodnú výstavu osobných, úžitkových a nákladných vozidiel, dopravnej techniky a autopríslušenstva AUTOSALÓN NITRA 2008, ktorého šestnásty ročník sa uskutoční na nitrianskom výstavisku v dňoch 11. septembra až 15. septembra 2008.

Vystavené budú tieto vozidlá:

 • TATA Xenon 2.2 Dicor
 • TATA Safari 2.2 Dicor

Tešíme sa na stretnutie s Vami na výstavnej voľnej ploche E.

KONE A ĽUDIA 2008

21. – 25. august 2008

Pozývame Vás na 7. ročník medzinárodnej kontraktačno-predajnej výstavy v Nitre, ktorá je súčasťou výstavy Agrokomplex.

Nájdete nás no voľnej ploche V.

Prežite s vozidlami TATA príjemný víkend a tešíme sa na stretnutie s Vami.

TATA GRAND PRIX SLOVAKIA
Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky

01. – 03. august 2008

Pozývame Vás na Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky, ktoré sa uskutočnia pri Námestove na Oravskej priehrade.

K dispozícií budú vozidlá TATA a pre nadšencov tejto značky sa budú konať predvádzacie jazdy v teréne.

Vidieť budete môcť:

 • TATA Safari 2.2 Dicor
 • TATA Xenon 2.2 Dicor
 • TATA Indigo SW 1.4 Dicor – facelift (kombi)

Nenechajte si újsť možnosť zajazdiť si na nových vozidlách značky TATA.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v našom TATA stánku.

BBEXPO 2008

22-25.4.2008

Pozývame Vás na 4. výstavu vozidiel a malej stavebnej mechanizácie ÚŽITKOVÉ VOZIDLÁ, ktorá sa uskutoční 22. – 25. 4. 2008 v Banskej Bystrici na voľnej výstavnej ploche.

 • 11. ročník najväčšieho stavebného veľtrhu na strednom a východnom Slovensku FOR ARCH SLOVAKIA (stavebné vozidlá a mechanizácia)
 • 7. výstava regionálneho rozvoja FOR REGION zameraná na samosprávy (komunálna technika)
 • Najväčšia ekologická výstava na Slovensku – 4. ročník recyklácie a zhodnocovania odpadov R.I.S. (vozidlá na zber, prepravu a odstraňovanie odpadov).

Nenechajte si újsť možnosť vidieť nový model TATA XENON.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v našom TATA stánku.

Tata Nano: najlacnejšie ľudové auto predstavené v Dilií

10.1.2008

Na 9. výstave Auto Expo v Dilií spoločnosť Tata Motors predstavila nové lacné vozidlo TATA NANO. Viac sa dočítaťe na stánkach www.tatamotors.com.
Obrázky o novom modele si môžete prezrieť tu.

25.11.2007

Pozývame Vás na prehliadku vozidiel TATA v spolupráci s našou pobočkou v Starej Ľubovni. Jednodňová akcia sa bude konať dňa 28. 11. 2007 v Starej Ľubovni. V prípade záujmu o účasť Vás prosíme o kontakt na tel. čísle 0905 722 949. Predvádzané budú tieto vozidlá: TATA Pickup Double Cab 4x4 2.2 DICOR
TATA Safari 3.0 DICOR
TATA Pickup Double Cab 4x4 2.2 DICOR
Tešíme sa na stretnutie s Vami!

OFFROAD TISOVEC

8.11.2007

Pozývame Vás na prehliadku vozidiel TATA v spolupráci s tisoveckým offroad klubom. Jednodňová akcia sa bude konať dňa 15. 11. 2007 v Tisovci. V prípade záujmu o účasť Vás prosíme o kontakt offroad klub Tisovec. Predvádzané budú tieto vozidlá:
TATA Pickup Double Cab 4x4 2.2 DICOR
TATA Safari 3.0 DICOR

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Test časopisu OFFROAD

6.11.2007

Náš prvý test vykonal časopis OFFROAD.

Viac sa dočítate v čísle 06/2006!

Na Slovensku sa objavila daľšia cenovo mimoriadne priaznivá alternatíva pracovného auta s usporiadaním karosérie pickup, ktoré by mohlo zvládať aj náročnejšie podmienky ako tuzemský asfalt. Reč je o indickom produkte Tata a my sme mali možnosť otestovať verziu s označením TL Crew Cab TDI 4x4.

AGROSALÓN NITRA 2007

21.10.2007

Pozývame Vás na medzinárodný veľtrh poľnohospodárskej techniky AGROSALÓN, ktorého 1. ročník sa uskutoční na nitrianskom výstavisku v dňoch 23. októbra až 26. októbra 2007. Vystavené budú tieto vozidlá:
TATA Pickup Single Cab 2.0 TDI,
TATA Pickup Double Cab 2.2 DICOR

Tešíme sa na stretnutie s Vami na výstavnej voľnej ploche M4.

Autosalón Nitra 2007 od 27.09.2007 - 03.10.2007

30.08.2007

Pozývame Vás na medzinárodnú výstavu osobných, úžitkových a nákladných vozidiel, dopravnej techniky a autopríslušenstva AUTOSALÓN NITRA 2007, ktorého pätnásty ročník sa uskutoční na nitrianskom výstavisku v dňoch 27. septembra až 3. októbra 2007. Vystavené budú tieto vozidlá:

TATA Pickup Single Cab 2.0 TDI,
TATA Pickup Double Cab 2.2 DICOR,
TATA Safari 3.0 DICOR,
TATA Indica 1.4 DICOR,
TATA Indigo 1.4 DICOR.

Pri posledných štyroch modeloch sa jedná o slovenskú premiéru. Tešíme sa na stretnutie s Vami na výstavnej voľnej ploche S1.

AERO-MOTO Víkend Poprad 2007

26.06.2007

FOTO GALÉRIA Z AERO-MOTO VÍKENDU V POPRADE 2007

9. ročník AERO - MOTO víkendu v Poprade

18.06.2007

Radi Vás srdečne privítame na 9. ročníku AERO - MOTO víkendu pod Tatrami. Prežite nezabudnuteľný víkend plný atrakcíí spojený s výstavou vozidiel. Príďte, neoľutujete...

Výstava TATRY EXPO 2007

26.04.2007

Príďte nás navštíviť do nášho stánku na 8. ročník PODTATRANSKÉ VÝSTAVNÉ TRHY 2007 od 03. a 04. mája 2007. Nájdete tu modely TATA Pickup Single Cab 4x2, TATA Pickup Double Cab 4x4.

BBEXPO 2007

25.04.2007

GALÉRIA Z VÝSTAVY BBEXPO 2007

Budapest - Bamako 2007

13.1.2007

Bamakó Budíček o 4-tej a ťaháme na Budapešť. Po 8 sme odštartovali. Po odbočke z M7-ki sme sa hrali na spoznaj krásy krajiny okolo Kapošváru. Po malej zemepisnej exkurzii sme pokračovali vo svojej ceste cez Graz. Prešli sem 1135 km. Večer okolo 10-tej sme dorazili do Benátok. Keďže hotel v cieli bol plný, pokračovali sme do Monselice, 45 km od Benátok, kde nám kamarát člena týmu zohnal ubytovanie. Dovtedy sa už spustila hmla a šoférovanie bola jedna radosť. Odplata za námahu bola prívetivosť hostiteľa. Ako náhle sme zaparkovali, natankovali do nás jedno pivo a previezli do hotela. O pól 3 sme išli spať a okamžite sme zaspali.

14-15.1.2007

V nedeľu sme prešli Monaco. Ostré zákruty, tunel atď. Nad plavárňou sme sa „korčuľovali“. Pred polnocou sme dorazili do motelu FORMULA1. Okolo jednej, po inštantnej polievke a barackovici, sme išli spať. Budík máme nastavený na pól 6. Raj na zemi, spali sme 4 a pól hodiny. Teraz je 15.30 a brázdime španielské cesty.

16.1.2007

Opustili sme starý kontinent, na večer sme v Afrike. Doteraz všetko v pohode. Teraz sa začína ozajstné dobrodružstvo. Po 6 hodinovej plavbe trajektom sme dorazili do Nedaru v Maroku. Na pól 7 večer sa nám po viac ako 2 hodinách vybavovania a administrácie podarilo vstúpiť na pevninu. Keďže na trajekte sme si trošku zdriemli, rozhodli sme sa vyraziť smerom k pohoriu Atlas. Vybrali sme si ťažšiu, ale oveľa krajšiu trasu. Ideme pokiaľ vládzeme, potom sa na noc utáboríme niekde. Naša kolóna pozostáva z 5 posádok. Na čele sme mi „ASSI kamikazze team“, nasledujú nás „Rómske dieťa z neba“ na Lade Niva, „Szabadban.hu“ na Suzuki, „EI-BAMACO TEAM“ na Mitsubischi.

17.1.2007

Dnes ráno sme sa zobudili v púšti vedľa oázy. Kým sme uprostred ničoho raňajkovali, zo zeme zrazu vyrástli deti. Dnešný deň sme absolvovali nádhernú etapu, prešli sme cez pohorie Atlas. V nadmorskej výške 1907 m je sneh. Prišli sme na guľovačku do Maroka! Išli sme cez nádherné miesta, ďaleko od civilizácie. Teľa sme fotili a natáčali. Dnes sme prešli asi 500 km a večer budeme opäť stanovať, hoc aj túto noc klesla teplota na 1°C. Bola nám celkom zima. Päť záprah pokračuje do Bamaka ďalej!

18.1.2007

Včera večer sme „ochutnali“ púšť. Posledných 20 km k táboru sme sa predierali 3 hodiny cez pieskové duny. Dnes doobeda „púštna show“ pokračuje. Kamenná púšť, pieskové duny a všetko čo púšť prináša. 100 km za 3 hodiny. Ale oplatilo sa, pohľad na nádhernú krajinu nám vynahradil naše úsilie. Už ideme po asfaltke. Na polnoc sne v tábore. Ráno auto tímu „Szabadban.hu“ sa vzdalo. Vypovedalo službu a nechcelo sa pohnúť. Posádka je v poriadku.

19.1.2007

Včera okolo polnoci sme dorazili do tábora. Tata dorazila do mesta Tata. Na naše najväčšie prekvapenie v tábore bola ledva polovica účastníkov. Každého trochu prekvapila prvá púštna jazda. Dnešný cieľ je jeden beduínsky kemping v západnej Sahare. Počasie sa už začína otepľovať ako napredujeme na juh. Očividne je viacej policajtov a vojenské hliadky sú tiež dosť často. Veľmi radi sa nechávajú niečím „ponúknuť“. Ešte ideme ďalej, do cieľa na nás čaká ešte asi 300 km. Program doterajších dní je cca. 4 hod. spánku, 15-19 hodín jazdy. V zostávajúcom čase fotenie, porady, plánovanie trasy, výmena skúseností. Oddychovať budeme až doma. Dorazili sme k Atlantickému oceánu pri meste Tantan. Pohľad je očarujúci, nádherný, ťažko ho opísať slovami. Ešte pár hodín a sme v kempingu.

21.1.2007

Pokračujeme v ceste smerom k mestu Dakhla. Pred chvíľou sme si omočili nohy v oceáne, ale vďaka jednej vlne až po stred chrbta. Cez Saharu ideme po asfaltke. Vonku asi 30°C, v aute 38°C. Ráno sme mali ešte oblečené zimné bundy. Ideme po takých miestach, kde v okolí 100 km nie je obývané miesto, ale napriek tomu, ako náhle sa zastavíme, behom 5 minút sa tu objaví zopár púštnych figúr. Tata dobre znáša cestu, aj pred chvíľou sme použili redukcie pri prechode pieskom. Onedlho prekročíme hranice s Mauretániou a vraciame sa v čase o cca. 150 rokov späť. 5 dní nebudeme vedieť podať o sebe správu. S nami zatiaľ všetko v poriadku. Dnes večer sme prespali na nádhernom mieste pri meste Dakhla, 50 metrov od oceánu.

24.1.2007

Pokračujeme popri rieke Senegal k mestu Kaed. V noci sme spali v hlavnom meste Mauretánie Noauakchott. Je to najväčší zapadákov na svete. Predvčerom sme ťahali chrobák tímu „Villám“. Z toho 30 km v pobrežnom piesku. Všetko je OK.

26.1.2007

Dorazili sme do Kayes-u. Dnes bola jedna škaredá nehoda. Bútorov Landcruiser sa postavil na hlavu, Villámova sestra sa poranila, vezú ju do Senegalu spolu s Bútorom, tam je len normálna nemocnica. Jeho auto sem teraz dotiahli. My sme v poriadku.

27.1.2007

Dorazili sme do Bamaka, sme v hoteli. Špinavý, smradľavý, unavený. Ale všetko je OK. Ideme sa do izby osprchovať.

Test časopisu OFFROAD

Náš prvý test vykonal časopis OFFROAD.

Viac sa dočítate v čísle 06/2006!

Na Slovensku sa objavila daľšia cenovo mimoriadne priaznivá alternatíva pracovného auta s usporiadaním karosérie pickup, ktoré by mohlo zvládať aj náročnejšie podmienky ako tuzemský asfalt. Reč je o indickom produkte Tata a my sme mali možnosť otestovať verziu s označením TL Crew Cab TDI 4x4. ....