Predaj vozidiel TATA:
FOR CARS s.r.o.
Ádorská 4/795
Dunajská Streda
929 01

Tel: 031 5528413
Fax: 031 5503662
Mobil: 0948 001926
E-mail:

83. ročník medzinárodného autosalónu v ŽeneveAk ste boli osobne na výstavisku Palexpo v Ženeve, určite ste prešli vedľa stánku značky TATA, ktorá bol len kúsok od automobilky Jaguar a Land rover. Ako aj u ostatných vystavujúcich značiek sa niesol v znamení v aktualizácií nových trendov.

Aktualizovaná verzia Aria

Nový Aria je oveľa lepšia ako jeho doterajší model. To sa môže pochváliť ako s technickými a zmenami vonkajšieho vzhľadu. Inžinieri v Tata upravili výkon na motora z 140 koní na 158 koní formou nasadenia nového typu turbodúchadla a riadiacej jednotky (ECU) na rovnakom 2,2 l motore. Doplnili možnosťou prevedenia s šesťstupňovou automatickou prevodovkou, ktoú im ponúkol GM. V tomto prevedení došlo výraznej zmene využitia a veľkosti (400Nm)krútiaceho momentu. Čierne vložky svetlometov, svetlá pre denné svietenie a 19 "zliatiny kolies a kožené sedačky urobili skvelý dojem pre európsku verziu Aria.

TATA INDIGO MANZA

Indický pôvod nezaprie Indigo Manza. Klasický sedan dlhý 4413 mm má pod kapotou naftovú jedna-trojku (90 k) alebo benzinovú jedna-štvorku (95 k). Maximálna rýchlost je 170 km/h a batožinový priestor 470 litrov.

TATA INDICA VISTA

Nakoľko Manza je na našom trhu nedostupná TATA ponúka malý hatchbak Indica Vista identickou motorizáciou. U benzínovej je však k dispozícií aj slabšia verzia naladená na 74 koní.A ako sme už spomínali aj tento model dostal nové vylepšené tvary v prevední Sport.

SAFARI STORME

Veľa očakávajú aj zákazníci ale aj samotný výrobca, nástupom novej verzie SAFARI pod menom STORME, kde už zapracovali mnoho nových prvkov a dali vozidlu nový dizajn či už zvonka alebo vznútra. Motor je identický ako v TATA ARIA čo prináša aj v tomto prípade väčší komfort jazdných vlastností na cestách ale aj v teréne.