Predaj vozidiel TATA:
FOR CARS s.r.o.
Ádorská 4/795
Dunajská Streda
929 01

Tel: 031 5528413
Fax: 031 5503662
Mobil: 0948 001926
E-mail:

Safari Storme

Majster – dobyvateľ priestoru, terénne vozidlo pre sedem osôb

TATA SAFARI STORME 4x4

Safari Storme

POPIS

Terénne vozidlo pre sedem osôb – vytvorili také viacfunkčné vozidlo, ktoré je rovnako vhodné ako rodinné alebo športové terénne vozidlo ( na poľovníctvo, rybárstvo, turistiku, atď.)Inovácia je na zadných skladacích sedadlách ktoré sú orientované v smere jazdy, čo v doterajších modeloch bolo bokom. Samozrejme pribudli aj bezpečnostné pásy aj pre cestujúcich v poslednej rade.Nové interiérové prevedenie prístrojovej dosky, sedadiel, dverí a ovládacích prvkov vytvára príjemnú atmosféru pre vodiča a cestujúcich.
Exteriér modelu TATA SAFARI STORME vyžaruje eleganciu a silu, vďaka anglickým dizajnérom spoločnosti „International Automotive Design,nápadité prvky pripomínajúce dizajn z Land Roveru ktorí sa podielali na jeho tvorbe.
Hodnotu použiteľnosti modelu TATA SAFARI STORME značne zvyšuje „Shift-on-the-fly preradovač, ktorý umožňuje prepnúť elektrické prepínanie Super Select 4x4 počas jazdy.
Prijateľná motorická časť s výkonom 110KW EUR5 s TATA SAFARI STORME urobila z modelu majstra v pomere cena-hodnota v kategórii veľkých terénnych osobných vozidiel.
Obrovský, pohodlný, viacfunkčný interiér, mimoriadne hospodárne sériové vybavenie, výborná terénna schopnosť pohybu, 80% schopnosťou udržania sa na svahu.Charakterizuje ho lacná a úsporná prevádzka. Toto poskytuje TATA SAFARI STORME.
U nás bude dostupný v prvom štvrťroku 2013.

NA STIAHNUTIE