Predaj vozidiel TATA:
FOR CARS s.r.o.
Ádorská 4/795
Dunajská Streda
929 01

Tel: 031 5528413
Fax: 031 5503662
Mobil: 0948 001926
E-mail:

Tata Xenon

Modely Xenon Euro 4 boli dostupné len do 8/2012.
Nasledovné informácie sú zachované pre milovníkov a fanúšikov, resp. majiteľov týchto vozidiel.

Vynikajúca kvalita, vysoký výkon spojený s úžitkovou hodnotou, výnimočne úsporný turbodiesel common rail 2.2 DiCOR, jedinečne oblé tvary a pozoruhodné terénne vlastnosti.

TATA XENON

POHODLIE A BEZPEČNOSŤ

  • Predná časť je robustná, masívna s veľkou nosnosťou, robustným nárazníkom a hliníkovou výstuhou pre motor dodáva vozidlu estetickú ale aj funkčnú ochranu odspodu.
  • Dvoj- alebo päťmiestna verzia kabíny poskytuje cestujúcim vysoký pocit komfortu doplnený tvarovanými sedadlami s bočnými opierkami, ktoré poskytujú dostatočnú oporu tela aj na dlhšie vzdialenosti
  • TATA XENON je postavený na robustnom oceľovom ráme s pozdĺžnými a priečnymi výstuhami vpredu torzným a vzadu listovým odpružením, ktoré predurčujú toto vozidlo na prepravu ťažkých nákladov. Spolu s motorom DiCOR, 140 Ps a 320 Nm, elektricky pripínateľnej štvorkolky s diferenciálom so zvýšenou svornosťou (LSD) a redukčnou prevodovkou dodávajú vozidlu excelentnú manévrovateľnosť a prejazdnosť i v tých najťažších terénoch.
  • TATA XENON je možné objednať v piatich verziách, či už terénnej a cestnej alebo dvoj- a päťmiestnej, s pevnou nadstavbou s hliníkovými bočnicami alebo vyklápateľnou nadstavbou alebo so špeciálnou uzatvárateľnou hornou nadstavbou, ktorá dodáva vozidlu dominantný výzor na cestách aj necestách
  • Objavte nový TATA XENON – nechajte sa očariť inovatívnosťou a funkčnosťou vozidla, ktoré prekračujú všetky predstavy a spolu s technologickým pokrokom a dizajnom buduje nové hranice.
  • Budujte ich s TATA XENON...
  • Záruka 3 roky alebo 100.000 km.
  • Ďalšie možnosti voliteľnej výbavy žiadajte od autorizovaného predajcu. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, výbavy a technických špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia. For Cars s.r.o. (Xenon, 03.08)

FAREBNÉ PREVEDENIA

NA STIAHNUTIE

TESTY

PDF Xenon - Offroad 4x4 Magazín
PDF Xenon - Nový Automagazín
PDF Xenon - Autoserver.sk
PDF Xenon - Auto-News.cz
PDF Xenon - Autonoviny

VIDEO