Predaj vozidiel TATA:
FOR CARS s.r.o.
Ádorská 4/795
Dunajská Streda
929 01

Tel: 031 5528413
Fax: 031 5503662
Mobil: 0948 001926
E-mail:

Tata Xenon

Vynikajúca kvalita, vysoký výkon spojený s úžitkovou hodnotou, výnimočne úsporný turbodiesel common rail 2.2 DiCOR v prevedení Euro5, jedinečne oblé tvary a pozoruhodné terénne vlastnosti.

TATA XENON

POHODLIE A BEZPEČNOSŤ

  • Posledná verzia je už k dispozícii v Double Cab 4x4 pohonom kolies a piatimi sedadlami.Môžete si zvoliť model, ktorý najlepšie vyhovuje pre Vaše potreby v oveľa širšom rozsahu. Ponuka siaha od jednotky - čo môže byť s náhonom zadných kolies (4x2) alebo s pohonom všetkých kolies (4x4) - Karoséria - Single Cab 2 dvere, 2 miesta na sedenie alebo s Double Cab 4 dvere, 5 miest na sedenie je tiež k dispozícií.
  • Aktuálne sú vo všetkých verziách motory s normou Euro5.TATA XENON 2,2 Dicor 150 koní (110 kW) pri 4000 otáčkach a krútiacim momentom 320 Nm medzi 1500 a 3000 otáčkach za minútu.
  • Zmeny v interiéri sú tiež štýlové a praktické.Pre lepšiu viditeľnosť na vodiča, spätné zrkadlá získali na veľkosti spolu signalizáciou smeru jazdy pre zaradenie sa v premávke. Predná maska je v prevedení chróm. Sedadlá vodiča a spolujazdca máju nový textilný materiál, bedrovú opierku a podrúčky pre väčšie pohodlie pri cestovaní aj na dlhšie cesty.
  • Cena TATA XENON Euro5 zahŕňa v štandartnej výbave ABS + EBD a s dvoma airbag-mi, i a novým prístrojovým panelom kde dostal priestor na nový informačný panel vrátane digitálnych hodín, indikátorom DPF filtra a airbagov . Nový prepínač svetiel , 2 DIN verzia autorádia, immobilizér v kľúči bez nutnosti ukladania bezpečnostného kódu. Ovládanie klimatizácie a kúrenia je tiež oproti predchádzajúcej verzií inovovaná. A teraz vo všetkých prevedeniach od (4x2) Single Cab až po (4x4) Double Cab vhodné pre rôzne pracovné činnosti.
  • To sú hlavné rozdiely medzi modelom Euro4 a Euro5.
  • TATA XENON EURO5 je tiež k dispozícii vo verziách s pevnou korbou alebo hliníková vyklápacia nadstavba zvýši užitkovú hodnotu vozidla ako aj prípadnými v rade ponúkanými praktickými doplnkami.
  • Objavte nový TATA XENON – nechajte sa očariť inovatívnosťou a funkčnosťou vozidla, ktoré prekračujú všetky predstavy a spolu s technologickým pokrokom a dizajnom buduje nové hranice.
  • Budujte ich s TATA XENON...
  • Záruka 3 roky alebo 100.000 km.
  • Ďalšie možnosti voliteľnej výbavy žiadajte od autorizovaného predajcu. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, výbavy a technických špecifikácií bez predchádzajúceho upozornenia. For Cars s.r.o. (Xenon, 03.12)

FAREBNÉ PREVEDENIA

NA STIAHNUTIE

TESTY

PDF Xenon - Offroad 4x4 Magazín
PDF Xenon - Nový Automagazín
PDF Xenon - Autoserver.sk
PDF Xenon - Auto-News.cz
PDF Xenon - Autonoviny

VIDEO