Predaj vozidiel TATA:
FOR CARS s.r.o.
Ádorská 4/795
Dunajská Streda
929 01

Tel: 031 5528413
Fax: 031 5503662
Mobil: 0948 001926
E-mail:Tata Safari

Modely Safari 4x4 Euro 4 boli dostupné len do 8/2012.
Nasledovné informácie sú zachované pre milovníkov a fanúšikov, resp. majiteľov týchto vozidiel.

Majster – dobyvateľ priestoru, terénne vozidlo pre sedem osôb

TATA SAFARI 4x4 DICOR

Nový motor 2.2 DICOR

POHODLIE A BEZPEČNOSŤ

  • Terénne vozidlo pre sedem osôb – vytvorili také viacfunkčné vozidlo, ktoré je rovnako vhodné ako pracovné auto, ako rodinné alebo športové terénne vozidlo ( na poľovníctvo, rybárstvo, turistiku, atď.)
  • Exteriér modelu TATA SAFARI vyžaruje eleganciu a silu, vďaka anglickým dizajnérom spoločnosti „International Automotive Design, ktorí sa podielali na jeho tvorbe.
  • Hodnotu použiteľnosti modelu TATA SAFARI značne zvyšuje „Shift-on-the-fly preraďovač, ktorý umožňuje prepnúť elektrické prepínanie Super Select 4x4 počas jazdy.
  • Prijateľná cena TATA SAFARI urobila z modelu majstra v pomere cena-hodnota v kategórii veľkých terénnych osobných vozidiel.
  • Obrovský, pohodlný, viacfunkčný interiér, mimoriadne hospodárne sériové vybavenie, výborná terénna schopnosť pohybu, 80% schopnosťou udržania sa charakterizuje ho lacná a úsporná prevádzka. Toto poskytuje TATA SAFARI
  • TATA vždy dbal na bezpečnosť svojich modelov. V spoločnosti na výrobu auta TATA neďaleko Bombay vytvorili jeden z najmodernejších laboratórii na testovanie rozbitnosti na svete. Hotové vozidlá tu musia prejsť najprísnejšími testami, aby mohli zákazníci prevziať od obchodníkov vozidlá, ktoré vo všetkých prípadoch zodpovedajú predpisom aktívneho a pasívneho bezpečia.
  • Záruka 3 roky alebo 100.000 km.

FAREBNÉ PREVEDENIA

NA STIAHNUTIE